Задать вопрос доктору

Увага! Ми знову працюємо!

Виконуючи постанову Кабінету Міністрів України та рекомендації МОЗ України щодо посилення заходів безпеки «Стоматологічний медичний центр «Доктор Борода» працював в режимі ургентної допомоги.

З 1 червня 2020 року ми відновлюємо нашу роботу згідно встановленого графіку роботи медичного центру. Всі рекомендовані епідемічні заходи для пацієнтів та колективу виконуються, медичний центр «Доктор Борода» керується насамперед безпекою і турботою про здоров’я своїх клієнтів. Ми будемо раді бачити Вас і хочемо разом з Вами створювати Ваші посмішки. Телефонуйте, записуйтесь!

Мобільні телефони клініки:

098-520 61 11; 099-520 61 11; 063-520 61 11

З турботою про вас «Стоматологічний медичний центр «Доктор Борода».

Posted:

Увага! Карантин!

Виконуючи постанову Кабінету Міністрів України та рекомендації МОЗ України щодо посилення заходів безпеки «Стоматологічний медичний центр «Доктор Борода» переходить в режим роботи ургентної допомоги. Це означає: що ми на зв’зку з нашими пацієнтами, що якщо необхідна допомога при зубній болі та при набряках телефонуйте нам і лікарі нададуть допомогу. Мобільні телефонии клініки:

098-520 61 11; 099-520 61 11; 063-520 61 11

Медичний центр «Доктор Борода» керується насамперед безпекою і турботою про здоров’я своїх клієнтів. Ми шкодуємо про незручності, які надаються пацієнтам, але наш обов’язок разом з Україною і всім світом протистояти поширенню пандемії.

Про всі зміни ми будемо вчасно попереджати вас на сторінках сайту та в наших соціальних мережах(facebook.com/doktorboroda/, instagram.com/stomatclinic_boroda). Слідкуйте за новинами.
Бережіть себе, частіше мийте руки, уникайте великих скупчень людей та налаштовуйтесь лише на позитив.

З турботою про вас

Posted:

Почему скрипят зубами

Бруксизм — (bruxism) — хроническое нефункциональное стискивание зубов, скрежетание зубами по ночам или постоянное сжатие зубов в дневное время. Возникает в результате усиленного сокращения либо спазма жевательных или височных мышц. Сопровождается уменьшением или исчезновением межокклюзионного пространства в положении относительного покоя. (далее…)

Posted: