Задать вопрос доктору

Slide Slide

Стоматологія

для всієї родини...

Slide

відмінний сервіс — поруч

Сучасне обладнання

ПРОПОЗИЦІЯ ДНЯ
Повна чистка зубів
- 50%
ТЕЛЕФОНИ
+38 (044) 489-50-50
+38 (044) 489-54-89
АДРЕСА КЛІНІКИ
м. Київ, вул. Боткіна 4
Пн-Пт: 10.00-20.00
Сб: 10.00-15.00
  • Досвід роботи лікарів нашої стоматологічної клініки дозволяє вирішувати найскладніші завдання з області профілактики, лікування та протезування ротової порожнини. Для консультації з нашими лікарями ви можете записатися на безкоштовний прийом або на повноцінне лікування.

    by
Ортодонтичне лікуванняОртодонтичне лікування

Ортодонтичне лікування

Аномалії прикусу є значимий косметичний дефект, який є причиною істотного дискомфорту для людини. Зміна прикусу не тільки спотворює посмішку, але і порушує гармонію особи в цілому. Однак це не єдина проблема. Неправильний прикус може призводити до надмірного навантаження одних відділів та зменшення адекватного тиску на інші.

Хірургія та імплантаціяХірургія та імплантація

Хірургія та імплантація

Стоматологічні послуги по імплантації зубів пропонують сьогодні багато клінік. Велике значення в ціноутворенні стоматологічної послуги імплантації зубів має якість матеріалів, використовуваних для виготовлення імплантату і самої коронки. При виборі системи імплантації ми керувалися надійністю ...

Терапевтичне лікуванняТерапевтичне лікування

Терапевтичне лікування

Терапевтична (консервативна) стоматологія - займається вивченням причин виникнення і механізмів розвитку захворювань зубів і околозубних тканин, захворювань слизової оболонки порожнини рота, їх діагностикою, розробкою методів лікування і профілактікі.Терапевтіческая стоматологія займається лікуванням карієсу зубів і його ускладнень, таких як пульпіт і періодонтит.

Гігієна порожнини ротаГігієна порожнини рота

Гігієна порожнини рота

Несмотря на обилие средств по уходу за зубами, редкому человеку удается полностью удалить из труднодоступных мест остатки съеденной за день пищи. Курение, употребление чая, кофе и др. усугубляют дело. Но некрасивый серовато-желтый налет не только портит внешний вид зубов, он еще и служит прекрасной питательной средой для микробов, провоцирующих кариес и пародонтит.

Безкоштовна зарядка для електромобілів пацієнтів клініки

Особистий стоматолог –
якісний підхід до кожного пацієнта

Му пропонуємо повний спектр послуг і персональний підхід. Ми не тільки лікуємо, а й відновлюємо втрачені з роками зуби.

Facebook