Задати питання лікарю

AIR-FLOW MASTER Piezon

«AIR-FLOW MASTER Piezon» поєднує в собі два апарати в одному ( «AIR-FLOW» + «Piezon») для професійного видалення зубних відкладень і каменів.

«AIR-FLOW MASTER Piezon» застосовується для профілактики і комплексного лікування стоматологічних захворювань. Оригінальна методика гігієнічного очищення за допомогою піскоструминного апарату «AIR-FLOW» і ультразвуковий пьезокерамичний метод для видалення твердих зубних відкладень швейцарської фірми «EMS» (Electro Medical System) відомі в усьому світі вже більше 17 років. Це шлях для профілактики, тобто до здорових, доглянутих зубів. З апаратами «AIR-FLOW» використовується оригінальний порошок, в основі якого бікарбонат натрію – неабразивний, дрібнодисперсний і з приємним запахом лимона. «AIR-FLOW» швидше і ефективніше традиційних щіток. Це більш грунтовна обробка поверхні зуба, без шкідливого аброзивного впливу. Використовуючи потік повітря, води і порошку «AIR-FLOW» видаляє зубний наліт, м’які зубні відкладення і наліт з фісур, ямок і з міжпроксімальной області.

Ультразвуковий пьезокерамічний метод для видалення твердих зубних відкладень – це висока ефективність і відсутність больових відчуттів через контрольовану, пряму послідовность вібрації «Piezon»; ультразвукова кавітація і акустичний потік, науково підтверджені в технології «EMS»; підвищена ефективність лікування; підігріта струмінь води, яка забезпечує високий рівень комфорту пацієнта під час лікування.

«AIR-FLOW MASTER Piezon» повертає зубам їх природний колір, дарує пацієнтові радість посмішки.