Задати питання лікарю

Анестезія

Підвищення ефективності та якості стоматологічного лікування нерозривно пов’язане з необхідністю застосування адекватного знеболення. Місцеве знеболювання є найефективнішим і безпечним, і в зв’язку з цим найбільш часто вживаним в амбулаторній стоматологічній практиці. У своїй практиці фахівці нашої клініки

використовують максимально безпечні анестетики фірми «3М-Еспе», зареєстровані в Україні. Проводять анестезію за допомогою карпульного ін’єктора з одноразовими голками, що має свої переваги. Голки для анестезії є досить важливим фактором, який багато в чому визначає наскільки вдалою і ефективною буде анестезія в стоматології. Голки служать для транспортування анестетика з карпул в тканини. Від того наскільки правильно підібрана голка, якою оснащується ін’єктор, залежить правильність проведення місцевої анестезії в стоматології і відсутність, при цьому, небажаних наслідків. Випуск карпульних анестетиків є величезним досягненням в стоматології. Ця зручна конструкція забезпечує чистоту і стерильність, точне дозування анестетика.

Скляна карпула анестетика «3М-Еспе» зсередини покрита тонким силіконовим шаром, який захищає розчин від проникнення іонів металу зі скла, а також дозволяє зробити ін’єкцію плавно, завдяки м’якому ковзанню поршня. Деякі пацієнти, навіть знаючи про те, що процес лікування зубів і їх видалення проводиться під знеболенням, все одно боятися йти до лікаря, мотивуючи це тим, що саме знеболювання – введення анестетика – болісно! Але це зовсім не так. Застосування дуже тонких голок і спеціальних ін’єкторів, дозволяють вводити препарат дуже повільно. Крім того, сьогодні в стоматологічних клініках часто застосовується особливий гель з анестетика, яким просто змащується ясна, після чого укол голки і введення препарату взагалі не відчуваються. Так що боятися видалення зуба і знеболення зовсім не потрібно.