Задати питання лікарю

Апарат «VECTOR»

 Одна з найсучасніших і ефективних технологій профілактики та лікування пародонтиту, що застосовується на будь-якій стадії захворювання – лікування за допомогою ультразвукового апарату «VECTOR», розробленого в Німеччині.

У системи абсолютно новий приводний механізм, який надає нові можливості для ефективної та, разом з тим, щадить терапію захворювань пародонту.

Основні відмінності цієї ультразвукової системи:

• годродінамічний вплив

Можливість додавання суспензій з абразивними і поліруючими засобами, що значно підвищує ефективність очищення кореня. Енергія інструменту подається в пародонтальні кишені через гідрооболочку, надаючи безпосередній вплив не на зуб, а рідину яка оточує зуб, що значно знижує неприємні відчуття в процесі лікування через відсутність вібрації. Результат – гладкі, чисті поверхні коренів зуба і значне зниження кількості бактерій, що призводить до успішного лікування

• лінійний рух насадки інструменту

Система «VECTOR» передає енергію ультразвукової динаміки так, що стоматолог може працювати контрольовано і атравматичного. Це колосальна перевага методу – відсутність травми ясен і пов’язаної з нею хворобливості після процедури.

Наявність насадок з високоякісної сталі різної форми, дає широкий вибір можливостей (професійна гігієна; первинне пародонтологическое лікування; підтримуюча пародонтальна терапія; лікування періімплантіта).

Клінічні дослідження оцінки якості роботи «VECTOR»-терапії дозволяють зробити висновок про ефективність нової ультразвукової методики в комплексному лікуванні захворювань пародонту.

Переваги «VECTOR» – терапії:

[List line = “yes” style = “style1”]

  • Процедура практично безболісна.

  • Ретельне і ефективне видалення мікробної біоплівки, знищення бактерій і їх ендотоксинів, видалення підясеневого каменю.

  • Відсутність травм ясен і пов’язаної з нею хворобливості після процедури.

  • Зберігається цемент кореня.

  • Насичення кістки мінералами і як результат – зміцнення кісткової тканини, зміцнення зубів.

  • Після першого сеансу відбувається зменшення глибини пародонтальних кишень, прикріплення ясен до тканин зуба.

  • «Вектор» – терапія відноситься до нового підходу в лікуванні захворювань пародонту зі стійким вираженим лікувальним ефектом, за допомогою якого досягається стабільність стану слизової.

Ретельна гігієна порожнини рота, диспансерне спостереження і підтримуюча терапія, частота якої залежить від тривалості досягнутої ремісії і ступеня тяжкості пародонтиту, є важливими моментами в лікуванні захворювань слизової оболонки порожнини рота.

Поліпшення після «Вектор-терапії» можна відчути вже через 2-3 дні, але лікування необхідно продовжити, інакше ефект зведеться до нуля. Як правило, одного сеансу для повного лікування недостатньо.

Найкращий ефект лікування досягається при проведенні Вектор-терапії триразово з інтервалом 4-6 тижнів і потім, профілактично, 1 раз на рік.

Результат: ясна підтягуються, зникає кровотеча, проходить неприємний запах, зменшується рухливість зубів. Вектор-терапія і корекція оклюзії вже через 6 місяців лікування дозволяють отримати на рівні прикріплення ясен значне відновлення кісткової тканини, і хірургічного лікування можна уникнути.

Протипоказання: наявність кардіостимулятора.