Задати питання лікарю

Ендодонтичне обладнання

У нашій клініці використовується ендодонтичне обладнання компаній «Dentsply Maillefer» і «NSK», які є безумовними світовими лідерами з виробництва устаткування і витратних матеріалів для ендодонтичного лікування.

Апекслокатор «Propex II»

Основою успішного ендодонтичного лікування є правильне визначення робочої довжини кореневого каналу. Робоча довжина кореневого каналу – це відстань між зовнішнім орієнтиром на коронці зуба до апікальної кордону. При зневажливому ставленні до цього етапу лікування стає неможливим якісне проведення всіх подальших етапів, і як наслідок якість всього ендодонтичного лікування значно знижується.

Апекслокатор «Propex II» від компанії «Dentsply Maillefer» – це сучасний мультичастотний апарат, який дозволяє з високою точністю визначати робочу довжину кореневого каналу при будь-якому його стані. Прекрасно працює у вологих середовищах. «Propex II» розроблений з урахуванням практичних потреб стоматологів, простий і зручний в роботі. Великий дисплей полегшує відстеження руху інструменту в каналі. Відповідні звукові сигнали забезпечують подвійний контроль, що попереджає виникнення помилки в момент лікування.

Ендомотор

Додатковим мікроелектронним пристроєм для якісної та ефективної обробки каналів зуба, а також для запобігання поломки інструменту в процесі роботи, є ендодонтичний мотор «ENDO-MATE DT» від «NSK» (Японія). Значно спрощує підготовку кореневого каналу. Поєднуючи в собі ефективність, надійність та інноваційні переваги, він дозволяє стоматологу відчувати себе більш комфортно при виконанні операції і повністю сконцентрувати свою увагу на пацієнта.

 

Сучасний Ендомотор забезпечує якісну обробку кореневого каналу, при цьому в кілька разів скорочується час препарування. Крім того, за рахунок надання каналу конусної форми знижуються у післяпломбувальні ускладнення.