Задати питання лікарю

Імплантація. Хірургія.

Імплантація. Хірургія.

 

На сьогоднішній день більшість стоматологічних клінік пропонують послуги з імплантації зубів. При процесі визначення ціни

на цей вид послуг фахівці спираються на якість матеріалів, які використовуються для виготовлення імплантанта і зубних коронок.

Серед безлічі стоматологічних компаній в процесі вибору якісних імплантантів нашим рішенням стали Bіомет 3i і BioHorizons Implant System і Inc.

При виборі серед компаній ми відбирали такі, в яких рівень надійності виробника був більш ніж високий.

Можна виділити такі основні етапи до початку проведення операції

1)Перший прийом у лікаря-стоматолога. На цьому етапі лікар проводить консультацію пацієнту, робить панорамний знімок, щоб оцінити стан зубів, а також дізнатися обсяг так званої кісткової тканини. Найчастіше щоб зробити точне планування потрібна томографія щелепи за допомогою комп’ютера. Таким чином за допомогою даної інформації лікар попередньо  складає план лікування пацієнтові.

2)Санація порожнини рота. Це може бути зняття зубних відкладень, лікування зубів або видалення того зуба, який не піддається лікуванню.

3) Остаточний, завершальний план лікування порожнини рота.

Якщо пацієнт хоче забезпечити всі необхідні умови перш ніж встановлювати імплантанти, то необхідно ще наростити або відновити відсутні кістки і м’які тканини. Цей процес називається аугментація. Сама операція при впровадженні імплантату відбувається протягом півгодини, і є повністю безболісною так як операція робиться після введення пацієнтові місцевої анестезії. А ось його зрощення з кістковою тканиною триває за часом трохи більше  чотирьох-семи місяців.

При останньому етапі на імлантанти встановлюють внутрішньоротову частину, так само робиться фіксація коронки, що не відрізняється за кольором і матеріалом від натуральних зубів паціента. Імплантація зубів відрізняється від традиційного протезування самою установкою протеза. Це є його явною перевагою. В процесі імплантації зубів не обов’язково проводити депульпацію і обточування сусідніх зубів. Вчасно зроблене відшкодування втраченого зуба за допомогою імплантату запобігає розсмоктуванню і зменшенню в обсязі щелепної кістки, і так само зсув зубів з місця.