Задати питання лікарю

Ортодонтичне лікування.

 

Ортодонт. Выравнивание прикуса.

На сьогоднішній день проблеми прикусу є серйозною проблемою і значущим дефектом здоров’я зубів людини.

Він створює серйозний дискомфорт та іноді хворобливі відчуття.

Неправильний прикус псує вашу посмішку, порушує гармонію особи в цілому, так і це тільки одна з небагатьох проблем.

Зміна прикусу призводить до великого навантаження одного відділу і зменшує нормальний тиск на інший відділ зубочелюсної системи.

Перевантаження же в майбутньому може стати причиною стертості зубної емалі, порушення нормальної роботи щелепи а також може розвинути захворювання пародонту.

Дивлячись на це, сьогодні корекція проблем прикусу є важливим завданням стоматологів, вона надзвичайно важлива в будь-якому віці.

Наша клініка займається повним ортодонтичним лікуванням, яке здійснюється за допомогою якісного обладнання і різних методів корекції дефектів зубного ряду.

Кожен пацієнт, який звертається за допомогою в стоматологічну клініку, спочатку проходить комплексну діагностику стану всієї порожнини рота, а при необхідності ще консультується у інших лікарів-стоматологів (терапевт, ортопед, хірург) Після пацієнт разом з ортодонтом вибирають  конструкції для корекції проблем ротової порожнини. Правильно починати лікування аномалій прикусу з дитинства, так як у молодих людей тканини щелепи легко піддаються лікуванню і на усунення проблеми витр

ачається в рази менше часу. Але цей факт не означає, що виправити прикус у пацієнтів  старшого віку не можна. Просто при установці брекетів дорослим, лікар-ортодонт робить процедуру з меншим навантаженням, ніж підлітку, щоб не зачепити і не нашкодити пародонту.

Всього можна виділити пару способів лікування неправильного прикусу. Кожен з них призначає ортодонт, так як методи спрямовані окремо на різні проблеми. У менш серйозних випадках пацієнту достатньо пройти курс вправ для м’язів обличчя, які задіяні у формуванні здорового прикусу. У більш складних ситуаціях пацієнтові необхідно ставити брекети, спеціальні пластини або інші конструкції, які застосовуються в ортодонтії.

Особливо складні проблеми можна вилікувати за допомогою протезів або ж операції по виправленню прикусу.

В наші дні популярністю користується установка брекетів. Поки це самий ефективним метод лікування. Брекети може дозволити собі кожен пацієнт, так як в залежності від того з якого матеріалу  зроблені, вони мають різну вартість. (доступну всім і подорожче).

Ортодонтичне лікування можна проходити скільки б років вам не було, але кожен вік має свої особливості. Вирівнювання прикусу це довгий процес, який вимагає від пацієнта відповідального ставлення, а від доктора професіоналізму і необхідних засобів для успішного лікування.