Задати питання лікарю

Системи імплантації

При виборі системи імплантації ми керувалися надійністю заводу-виробника, наявністю віддалених результатів використання даної системи і зупинилися на імплантатах фірми BIOMET 3i.

Компанія BIOMET 3i є одним із загальновизнаних світових лідерів у виробництві продукції для дентальної імплантації. Цьому сприяють високі стандарти і всебічний підхід до обслуговування клієнтів, постійна наукова та інноваційна діяльність, підтримка клінічних досліджень і організація навчальних програм.

BIOMET 3i пропонує широкий вибір дентальних імплантатів і ортопедичних компонентів практично для будь-яких клінічних випадків. Також представлено цілий ряд продукції для регенерації кістки. BIOMET 3i була однією з перших компаній, які здійснювали розробку біологічно активної поверхні імплантату. Мікротестурована поверхня імплантатів OSSEOTITE дозволила досягти чудових показників в процесі клінічних досліджень по всьому світу протягом 10 років і на сьогоднішній день є однією з найбільш досліджених поверхонь.

Компанія BIOMET 3i – перша в світі, яка застосувала нанотехнології в дентальній імплантології. Поєднання поверхні OSSEOTITE і техніки дискретної диспозиції кристалів фосфату кальцію (СаР) створюють більш складну топографію поверхні імплантату, що має ключове значення для сприятливої ​​реакції тканин і підвищення передбачуваності клінічних результатів. Перші розробки в цьому напрямі велися з 2004 р і результатом стала поява імплантатів з поверхнею NanoTite.

Переваги продукції BIOMET 3i:

  •  Завжди стабільна і правильна посадка: з’єднання супроводжується звуковим або тактильним звуком, що забезпечує точну посадку імпланта.

  • Зручна і легка установка: 6/12-гранне з’єднання забезпечує надійне кріплення імплантату, а позиціонування абатмента з кроком кута обертання в 30 градусів дає відмінний естетичний результат.

  • Стабільність, за рахунок відсутності залишкової напруги, товстих коронарних стінок імпланта і глибини посадки у внутрішньому сполученні досягає 4 мм.

  • Широкі можливості за допомогою простих і універсальних інструментів. Для зручності роботи використовується колірне кодування імплантів, свердла і інших компонентів.

  • Колосальна економія часу лікаря і лабораторного устаткування

Імплантати компанії BioHorizons Implant Systems, Inc

Компанія BioHorizons Implant Systems, незважаючи на незначну історію існування, найбільш швидкозростаюча американська компанія у використанні сучасних реконструктивних методик щелепно-лицевої хірургії та імплантології.

Імплантати BioHorizons застосовуються більш ніж в 50 країнах світу і поєднують в собі новітні досягнення науки і практики. Широкий спектр імплантатів і рішень для виготовлення коронок на них, дозволяє задовольнити потреби кожного пацієнта.

Імпланти BioHorizons переваги:

  • імпланти BioHorizons мають запатентований дизайн різьблення, який дозволяє значно збільшити обсяг поверхні імплантату (на 154%!), за рахунок чого навантаження на кісткову тканину розподіляється рівномірно;

  • особливе різьблення в місці з’єднання імплантату і абатмента забезпечує надійне прилягання абатмента, в результаті чого виключається мікрорухливість частин;

  • імпланти створюються з титанового сплаву, який в чотири рази міцніше хімічно чистого титану;

  • поверхня імплантатів обробляється спеціальним біосумісним матеріалом піскоструминним методом, в результаті чого верхній шар імплантату стає шорстким і приживлюваність імплантату збільшується в кілька разів.

Крім того, для максимальної доступності імплантації зубів, імплантат постачається в комплекті з абатментом, що значно знижує вартість імплантації зубів для пацієнта.

Фізіодіспенсер

Для того, щоб встановити імплантат, потрібен спеціальний прилад, який називається фізіодіспенсер. Спочатку за допомогою свердл різного діаметру і потрібної довжини (довжину лікар визначає заздалегідь, індивідуально для кожного пацієнта, залежно від будови його кістки) робиться отвір в кістці. Ця процедура відбувається з постійним охолодженням за допомогою фізрозчину, який безперервно подається зі спеціального отвору в фізіодіспенсері.

У нашій клініці ми ми використовуємо один з всесвітньо відомих і перевірений часом апарат світового виробника «W & H» (Австрія), який забезпечує безпеку і максимальну точність при проведенні хірургічних операцій в області імплантології і щелепно-лицевої хірургії. У поєднанні з прямими і кутовими наконечниками виробництва компанії «W & H» апарат демонструє ідеальний баланс з використанням всіх складових імплантологічного прийому. Хірурги можуть виконувати тривалі процедури без будь-яких ознак втоми рук.