Задати питання лікарю

Стоматологічна установка

Наша клініка обладнана комфортними сучасними стоматологічними установками від світового лідера з виробництва високотехнологічного стоматологічного обладнання німецької компанії “SIRONA Dental Systems”.

Компанія «SIRONA» була утворена в Німеччині на базі всім відомого підприємства з випуску стоматологічного обладнання, що раніше належав великому концерну «Siemens AG».

Устаткування виготовлене з надійних матеріалів, його пристрій вивірено до останнього міліметра. Кожна деталь піддається ретельному контролю. Металеві частини проходять процедуру дефектоскопії, а пластик багаторазово випробовується на міцність і пластичність.

Стоматологічна установка «SIRONA» – це гармонійне поєднання передового дизайну і ергономіки, які допомагають оптимізувати робочий процес лікаря-стоматолога.

«SIRONA» подбала про комфортний і практичний використанні стоматологічної установки. Пацієнт може зручно розташуватися як сидячи, так і лежачи. У будь-якому положенні можна легко очистити ротову порожнину за допомогою системи відсмоктування. Рухомий блок плювальниці також сприяє комфортному перебуваю пацієнта в кріслі. Всі відходи, стоки і змиви спрямовані в каналізацію. Стоматологічне крісло оснащене приводом з дистанційним управлінням, що дозволяє лікарю легко регулювати положення пацієнта. І тут ми перерахували далеко не всі переваги.

Гігієна в клініці повинна бути простою і надійною. Гладкі поверхні гарантують легке прибирання. До того ж всі критичні з точки зору гігієни деталі легко знімаються, очищаються або піддаються термічній стерилізації. Вбудована дезінфекційна система на стоматологічних установках гарантує відповідність національним і міжнародним стандартам.

Стоматологічна установка «SIRONA» – це спосіб створити найкращі умови для роботи зубного лікаря, а також це можливість довести пацієнту – лікування повинно і може бути безпечним і безболісним.

«SIRONA» вносить відчутний внесок в науку, зокрема в сферу інновацій. Цифрові технології сьогодні відіграють найважливішу роль в організації та діяльності стоматологічних кабінетів і лабораторій. Тому «SIRONA» протягом довгих років перебуває в тісній співпраці з міжнародними університетами: спільні дослідження і розробки дозволяють здійснювати справжні відкриття в сфері цифрових технологій в стоматології.

Стоматологічна установка «SIRONA» також оснащена системою візуалізації для пацієнта.