Задати питання лікарю

Терапевтичні матеріали

У своїй роботі ми застосовуємо найновіші, надійні і технічно прогресивні матеріали провідних фірм-виробників ( «3M-ESPE», «GC», «Dentsply», «Bisco», «Septodont», «Ivoclar Vivadent»).

Для відновлення каріозних порожнин, а також некаріозних уражень твердих тканин зуба, ми використовуємо фотополімерні композити. Це матеріали, які тверднуть тільки при опроміненні їх ультрафіолетовим світлом.

Ця особливість матеріалу дозволяє тривалий час моделювати реставрацію, підбираючи форму, колір, прозорість. Завдяки своїй високій міцності і стійкості до стирання, фотополімерні матеріали використовуються як для передніх, так і бічних зубів, вони менш схильні до зміни кольору під дією фарбувальних речовин в харчових продуктах.

Для полімеризації (затвердіння) фотополімерних матеріалів застосовуються спеціальні лампи, що випромінюють ультрафіолетове світло. Ми користуємося фотополімерною лампою «Bluephase C 8» від «Ivoclar Vivadent». Вона відрізняється від традиційних Фотополімеризаторів тим, що використовує в якості джерела світла світлодіоди, що виключає перегрів і можливі ускладнення під час полімеризації матеріалу.